homepage
homepage
chronimy twoje finanse

Masz nierzetelnych kontrahentów?

Chronimy twoje finanse

Zbyt długo czekasz na spłatę należności?

ZADZWOŃ!

Odzyskamy zamrożone środki

Chronimy Twoje Finanse

Przywrócimy płynność finansową Twojej firmy

elipsaPraca

elipsa

Kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie Naszej Firmy są pracownicy. To ludzie, ich talenty, zaangażowanie i kreatywność stanowią najcenniejszy zasób przedsiębiorstwa. To właśnie Pracownicy kształtują wizerunek firmy, dlatego dokładamy największych starań aby byli dumni z miejsca, w którym pracują oraz sposobu, w jaki działa ich firma.

Szukamy:

  • najlepszych specjalistów
  • ludzi otwartych, zaangażowanych, z pasją i gotowych do podjęcia zawodowych wyzwań

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju
Specjalista ds. sprzedaży ▼

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży.

Obowiązki pracy na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie klientów poprzez aktywne i skuteczne oferowanie produktów firmy,
  • negocjowanie warunków umów,
  • utrzymywanie dotychczasowych relacji handlowych,
  • budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji nowo pozyskanych klientów.

Wymagania:

  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • skuteczność i optymizm w działaniu,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w branży wierzytelności szpitalnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjny, konkurencyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników,
  • umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt:

biuro@medica.lubin.pl